Executive members

  • President- Mr. Bishnu Mani Acharya
    Sr. Vice President- Mr. Arjun Kunwar
    Vice President- Mr. Dinesh Pandey
    Vice President- Mr. Milan Kumar Karki
    Vice President- Mrs. Azad Pradhan
    General Secretary-Mr. Peshal Regmi
    Secretary - Mr. Jal Prasad Ghimire
    Tresurer-Mr. Raj Kumar Thapa
    Asst. Treasure- Mrs. Milan Poudel Thapa
  • All Members
[admin options]

Contact us

info@gbnc.org

Back to Announcements


ग्रेटर बोस्टन नेपाली कम्युनिटी (जि. बि. एन. सि.)को निर्वाचन समितिले जारी गरेको अन्तिम मतदाता नामावलीको विवरण


Posted By: President Posted on: 2018-08-21 21:24:27.847
ग्रेटर बोस्टन नेपाली कम्युनिटी (जि. बि. एन. सि.) को आगामी २०१८-२०२० सम्म बहाल रहने कार्य समितिको निर्वाचन प्रयोजनको लागि तोकिएको निर्वाचन कार्यतालिका अनुसार प्रकाशित गरीएको मतदाता नामावली माथि तोकिएको समय भित्र दावी विरोध परेका निवेदन उपर जाँचबूझ गरी निर्वाचन समितिले निम्नानुसारको अन्तिम मतदाता नामावली प्रकाशित गरिएको सम्वन्धित सबैलाई जानकारी गराईन्छ ।

1. Ram Thapa
2. Bhuwan Gurung
3. Surya Thapa
4. Milan Kumar Karki
5. Pramila Katuwal
6. Sujan KC
7. Sangit Niraula(New)
8. Laxmi Kafle(New)
9. Sindhu Pokhrel
10. Deepa Ghimire
11. Jal Prasad Ghimire
12. Meena Dulal
13. Raju (Budhdhi) KC
14. Vijaya Karki
15. Milan K. Karki (New)
16. Dipak Thapa
17. Dammar Bahadur Thapa
18. Dipesh Bajgain
19. Damodar Upreti
20. Hariraj Mainali (New)
21. Sanoj Acharya (New)
22. Khum Raj Pokharel
23. Nawaraj Jamakatel
24. Lila Bahadur Raut
25. Eva Bista Raut
26. Sharadha Rajbhandari
27. Namiraj Tamang
28. Maheshwar Panta
29. Sharada Panta
30. Thaniratna Kandel
31. Bishnumani Acharya
32. Bidhya Bhandari Acharya
33. Suresh Dhakal
34. Sarita Dhakal
35. Raj Thapa
36. Rina Karki Thapa
37. Peshal Regmi
38. Maiya Regmi
39. Birochan Nepal
40. Sharada Acharya
41. Madhukar Adhikari
42. Sunita Adhikari
43. Radha Krishna Panta
44. Myakshina Pandit Panta
45. Sushma Adhikari
46. Madhav Dahal
47. Ananta Acharya (New)
48. Rupak Adhikari (New)
49. Kamala Adhikari (New)
50. Laba Kaji Adhikari (New)
51. Sanu Adhikari (New)
52. Sandip Bhattarai
53. Chiranjibi Acharya
54. Sujata Paudel
55. Bishnu karki
56. Bijaya K Sharma
57. Trishna Sharma
58. Dinesh P Pandey
59. Sarita Pandey
60. Bishnu Hari Dehurali
61. Akhanda Shrestha
62. Eeb Thapa Shrestha
63. Kiran K Khadka
64. Binda Khadka
65. Rajendra Sherchan
66. Ranjan Thapa
67. Sandeep man Singh Basnet
68. Chandra B Malla
69. Prachanda Shrestha
70. Khil Narayan Shrestha
71. Saloni Bhandari
72. Bhim Oli
73. Nawaraj Dahal
74. Chetana Oli
75. Ghaniraj Neupane
76. Roshana Ghimire
77. Deen Bhatta
78. Murari Pokharel
79. Gaurab Thapaliya
80. Mina Khatiwada
81. Dr. Shredhar Paudel
82. Arjun Kunwar
83. Shova Sapkota
84. Prabin Sapkota (New)
85. Roshana Koirala(New)
86. Gamesh Upreti (New)
87. Surekha Upreti (New)
88. Deependra Manandhar
89. Sunil Nepali
90. Anju Adhikari
91. Subin Dheke
92. Sujana Rajkarnikar
93. Sonam Sherpa (New)
94. Dinesh Dhital
95. Sunil Sakya
96. Shiva Mishra
97. Minesh Shrestha
98. Ajay Kushwaha (New)
99. Skand Yadab (New)
100. Chandra Dev Mandal
101. Gopal Raj Kandel
102. Susheel Paudel
103. Gita Paudel Dhungana
104. Prasuram Phuyal
105. Laxmi Acharya
106. Milan Gurung
107. Tank Nath Nepal
108. Dhruba Ghimire
109. Milan Poudel
110. Suran Gurung
111. Anju Thapa
112. Chandra Pun
:: Add new announcement